SOUKROMÉ A KOMERČNÍ INTERIÉRY

1) NÁVRHY A REALIZACE SOUKROMÝCH A KOMERČNÍCH INTERIÉRŮ 
Stavíte dům a tvar místností už je jasný, jen nevíte, co do nich? Koupili jste byt, ale bude potřebovat celkovou úpravu? Nebo prostě jen přišel čas na změnu ve vašem stávajícím interiéru? Ve všech případech Vám rádi pomůžeme s kompletním návrhem, který zahrnuje dispoziční (půdorysné) uspořádání interiéru, barevné a materiálové řešení, 3D vizualizace (hmotovou studii, pro Vaši lepší představu), návrh vybavení a cenovou kalkulaci těchto změn při realizaci naší firmou. Nechte vše na profesionálech, na Vás zbude radost z krásného prostředí šitého Vám na míru.
 ..
Soukromé interiéry
Komfort. Jednoduché čisté bílé linie linie nebo naopak huňaté barevné polštáře kam se podíváš? Každý si pod slovem komfort představí něco jiného. Proto se všechny naše návrhy rodí s Vámi a pro Vás. To je náš hlavní cíl. Společně vytvoříme komfortní, nadčasové, kvalitní prostory šité Vám přímo na míru od návrhu dispozice až po výběr osobitých doplňků, které dodají interiéru šmrnc. Uvedeme Vaše představy a sny o bydlení ve skutečnost. A pokud zatím žádnou vizi nemáte, společně ji najdeme a proměníme v interiér, ze kterého se Vám nebude chtít odcházet.
..
1_Navrhy a realizace_Matena_XS
..
 .
Komerční interiéry
Image. Netvoří ji jen filozofie firmy nebo vzhled a design prodávaných produktů. První vizuální dojem je nejdůležitější, ať už si k Vám jdou zákazníci půjčit miliony nebo jen koupit kávu. Tomu by měl odpovídat i design a uspořádání interiéru – kanceláří, zasedacích místností, restaurací, kaváren, prodejen všeho druhu či výstavních stánků. Nechte interier promluvit za Vás a představit zákazníkovi, kdo jste. Díky našim dlouholetým zkušenostem s návrhy a realizacemi interiérů komerčních prostor bude ten Váš nezapomenutelný.
..
1_Navrhy a realizace_medikap_XS
..
Kancelářské interiéry
Při zařizování pracoviště už dávno nejde o cizí slovo, ať se jedná o domácí kancelář nebo pracoviště ve firmě. Důvod je jasný – v práci trávíme většinu času a čím příjemněji se tam cítíme, tím lepší výkony podáváme. Špičkový design a ergonomie Vám nabídnou důstojné a motivující prostředí pro práci i kvalitnější život.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress